Domov arrow O mne arrow Zápisky arrow CTR Solutions
CTR Solutions
ctr solutions logo

CTR Solutions Slovakia s.r.o.

Spoločnosť CTR Solutions sa začala formovať od roku 2002. Začala s vývojom multi-modulového vizualizačno-receptážneho softvéru Viresol, ktorý sa presadil na trhu ako vynikajúce riešenie pre digitálne farebné úpravy v architektúre, dekoratívnom i industriálnom farebnom priemysle - a to už pod značkou registrovanej spoločnosti

CTR Solutions Slovakia spol. s r.o. bola založená v roku 2006 so základným kapitálom 1 000 000 SKK (approx. €33 000). Registračné číslo spoločnosti (IČO) je 36 607 657.

Obaja spoločníci z firmy vystúpili ku dňu 22.2.2012. Už viac sa naše mená s touto spoločnosťou nespájajú.

Spoločníci

Firmu tvoria dvaja spoločníci, otec a syn, obaja menom Peter Perháč. Zatiaľčo jeden si vyslúžil titul Master of Business Administration (MBA) z Nottingham Trent University, druhý si odniesol titul Master of Computing (MComp) z University of Brighton. Kombinácia (1) vynikajúceho podnikateľa a (2) odborníka v oblasti softvérového inžinierstva tvorí pre spoločnosť CTR Solutions Slovakia s.r.o. pevné základy pre dodávanie kvalitných produktov a pre poskytovanie služieb s vysokou úrovňou kompetencie, expertízy a profesionálneho jednania.

 • Peter Perháč, MBA
  Peter Perhac MBA Obchodný riaditeľ
  Marketing, predaj

  O mne si môžete prečítať na stránkach mojej firmy Tatrametal. V tomto článku vám priblížim ako sa vyvíjalo moje podnikateľské snaženie.

 • Peter Perháč, MComp
  Peter Perhac MComp Softvérový inžinier
  podnikové systémy, databázy, Web dizajn

  Hoci sa venujem najmä programovaniu v Jave a práci s databázami, občasnému Web dizajnu sa tiež nevyhnem. Pre našu spoločnosť vytváram softvér: samostatné Windowsové aplikácie, Java client-server aplikácie, celé Webové stránky, na mieru šité Webové aplikácie.

  Mám skúsenosti s jazykmi: (zoradené podľa počtu rokov) Delphi, Java, Webová trojkombinácia (HTML, CSS, JavaScript), C#, PHP, SQL (a dialekty PL/SQL, T-SQL), C++, Prolog

  Rád cestujem a tu môžete zistiť kde všade som bol.

Posledná úprava ( Wednesday, 14 March 2012 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >